Lakování

Provádíme lakování nebo i kompletní dodávky luxusních lakovaných nábytkových dílců ze dřeva, dýhy, a především MDF. Jedná se zejména o nábytkové dílce, jako jsou kuchyňská lakovaná dvířka, dveřní výplně aj. Převážná část našich zákazníků, si nechá nábytkové dílce ve firmě Draft vyrobit i zalakovat, čímž ušetří nemalé náklady spojené s dopravou a výrobou.

Lakujeme ve všech odstínech stupnic RAL, SAY, NCS, včetně metalických laků v lesku i v matu.

Obchodní a cenové podmínky vycházejí z Vašich individuálních potřeb, proto se na nás neváhejte obrátit, abychom vytvořili nabídku právě pro Vás.

Technologie a kvalita

Kulatý, rovný, oblý, jakýkoliv

Konečné laky nanášíme ručně pistolí, čímž jsme schopni zalakovat jakýkoliv tvar dílce kteréhokoliv rozměru, např. kulatá dvířka, stolové desky, obkladové panely, obkladové lišty atd.
 

Špičková kvalita zajištěna

Během výrobního procesu procházejí dílce několikastupňovou kontrolou, tudíž jsme schopni zajistit opravdovou kvalitu. Finální kontrola je prováděna při expedici, kde se jednotlivé dílce opatřují ochrannou samolepící folií proti poškození při dopravě a další manipulací.

Základ, broušení, lakování ... 

Dílce procházejí procesem vrstveného základování a několikanásobného broušení, na jehož konci jsou připraveny k úpravě do finální podoby. Nabízíme široké spektrum možností lakování od matu, až po vysoký lesk té nejvyšší kvality.

Chci vyplnit poptávku na lakování

Díky mnohaletým zkušenostem Vám nabízíme opravdu kvalitní servis, poradenství a odbornou konzultaci.

Firma Draft Inc. s.r.o. se zabývá od roku 1995 výrobou a lakováním nábytkových dílců. Za 20 let své existence na českém i zahraničním trhu prošla výrazným technologicko-výrobním vývojem v oblasti zpracování lakovaných produktů.